ПРО МЕНЕ


В коледжі працюю з 2005 року. Спочатку був прийнятий на посаду лаборанта, а потім викладача спеціальних дисциплін зі спеціальності «Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в агропромисловому комлексі».

 

Протягом останніх чотирьох років я викладав наступні дисципліни: «Експлуатація та ремонт електротехнічних установок та засобів автоматизації», «Електричне освітлення та опромінення», «Теоретичні основи електротехніки», «Основи метрології та стандартизації», «Електропостачання с.г.», навчальні та виробничі практики.

 

Також є керівником науково-дослідних робіт, курсових та дипломних проектів, членом державної кваліфікаційної комісії.

 

На сьогоднішній день мені встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст».  Але я постійно працюю над підвищенням професійного та методичного рівня фахової і педагогічної майстерності: відвідую заняття інших викладачів, активно займаюсь самоосвітою, проходжу підвищення кваліфікації. 

 

У своїй роботі використовую наступні активні форми і методи навчання: тестування, лекції-пояснення з ілюстрацією та демонстрацією, лекції-бесіди,  навчальні екскурсії на підприємства, інформаційно-комунікаційні технології.

 

Постійно займаюсь методичною роботою: розроблені НМКД з усіх дисциплін, що викладаю. Приймаю участь у засіданнях обласних методичних об’єднань.

 

Щорічно приймаю участь в конкурсі «Педагогічні інновації», який організовує Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта».

 

У 2006 році  на Восьмій Міжнародній виставці «Агро-2006» був представлений стенд «Властивості трифазного кола», за що отримано подяку від НМЦ та подяку із занесенням у трудову книжку. 

 

Прийняв участь у Всеукраїнському семінарі навчально-практичних центрів

 

Завідую кабінетом №142, де влітку 2013 і 2014 року було зроблено ремонт. Паспортизація кабінету проходить вчасно. За час роботи випустив 1 академічну групу (ЕЛ1105) і зараз є куратором групи ЕЛ9113Мою групу було нагороджено грамотою за ІІ місце у конкурсі-огляді аматорської творчості серед студентів першого курсу «Нові імена 2013».

 

 

Є керівником гуртка технічної творчості, результати роботи якого щороку демонструються на виставці педагогічного досвіду і творчості молоді, що проходить в коледжі.

 

Щороку організовую та приймаю участь у конкурсі «Кращий за професією» серед студентів спеціальності «Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в АПК».

 

Окрім педагогічного маю також і виробничий досвід роботи за спеціальністю.

 

Методичний кабінет і навчальна частина коледжу своєчасно і якісно надають мені усю необхідну навчально-методичну допомогу (на засіданнях педагогічних рад, на сайті коледжу, індивідуальні консультації тощо).

 

Вважаю, що навчально-методична і виховна робота в коледжі організована професійно, тому зауважень немає.

 

Ефективність своєї роботи можу охарактеризувати наступними показниками: 92% успішності, 54% якості.

 

Особисто вважаю, що будь-яку роботу потрібно робити із натхненням, так як «без нього недалеко піде і вчений, без нього небагато зробить навіть і ремісник …»